O nás

Založením podnikatelského statusu OSVČ v září 1996 se rozrůstáme o společnost IT Insurance Czech, s.r.o. za účelem rozšiřování a provozování IT služeb.
Poskytujeme profesionální IT správu a implementaci informačních technologii, nabízíme komplexní řešení v oblasti správy síti (outsoursing), prodej a servis HW a SW. Správu zajišťujeme vlastními techniky s potřebnou zkušeností v daném oboru. Klademe důraz na profesionální, individuální přístup a dlouhodově držíme vysokou kvalitu poskytovaných služeb. Cílem našeho působení je zefektivnění pracovního nasazení ve srovnání s vlastním zaměstnancem, tzn. snižování pořizovacích a provozních nákladů klienta. Obecně se také specializujme na internetovou a počítačovou bezpečnost, bez které se již dnes neobejde žádná rozvíjející se firma. Po provedení bezpečnostního auditu navrhujeme také řešení, které rozsahem i náročností nejlépe vyhovuje Vašim požadavkům.
Zajišťujeme též veškerý záruční, ale také pozáruční servis počítačů a notebooků všech známých výrobců - HP, Lenovo, Acer, Dell, Asus, Toshiba.